Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the polylang domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/www/ai/anatoliybogdanenko/wp-includes/functions.php on line 6114
Партнерства як інструмент для спільних інвестицій – anatoliybogdanenko.com

anatoliybogdanenko.com

Партнерства як інструмент для спільних інвестицій

В останні роки ми чуємо багато розмов, що ведуться навколо технології блокчейн, у нас не сходять з вуст «ці Біткойни», «ці Ефіріуми». Складно на соціальній зустрічі або в новинах не почути обговорення криптовалюти. Більшість великих телевізійних програм в даний час мають в своїх фінансових або бізнес-шоу сегмент криптовалют і блокчейну. Хочемо ми в це вірити чи ні, але блокчейн може стати наступною версією Інтернету – Веб 3.0, що може вплинути на наше життя більше, ніж ми собі уявляємо сьогодні. Це схоже на перші роки Інтернету або смартфонів, а сьогодні ми вже не можемо жити без них.

З революційного масового хобі ця молода індустрія виросла в глобальну індустрію з кріптоактивами, що оцінюються в більш ніж 400 мільярдів доларів, і істотно зросте протягом наступного десятиліття, як вважають багато учасників. Зайве говорити, що в умовах надмірного зростання і нестабільності група інсайдерів зробила мільйони і навіть мільярди в цьому процесі.

В даний час дана галузь знаходиться на підйомі, а корисні продукти і послуги починають виходити за межі вузького кола, а це призведе до ще більшого її зростання. І тому інвестиції в кріптоактиви стають все більш популярними і доступними для масового ринку, забезпечується їх легкість в управлінні, стає можливим вибір оптимальних активів для інвестування та управління.

Однак, перед тим, як вкласти в кріптоактиви свої кошти, необхідно усвідомлювати пов’язані з цим ризики. Дехто як і раніше вважає криптовалюту так званою «бульбашкою». Незважаючи на постійні розмови про це, криптовалюта продовжує існувати і активно розвиватися. Така валюта нічим не підкріплена, але поки уряд не прийняв закони про регулювання, інвестиції в криптовалюту є прибутковим бізнесом.

У багатьох країнах не прийнято правил, що регулюють обіг криптовалют. Немає можливості заплатити податки з доходів. Крім того, є країни, де цифрові гроші заборонені.

І все ж, незважаючи на деякі ризики, інвестиції в криптовалюту цікавлять досить широке коло підприємців. Це відмінний шанс добре заробити, тому варто використовувати його, поки є така можливість.

Одним з привабливих фінансових інструментів для управління своїм бізнесом і спільних інвестицій в різні види активів є партнерства з обмеженою відповідальністю.

Оскільки Герцогство Люксембург характеризується виключно сприятливим середовищем для ведення бізнесу, багато бізнесменів з усього світу цікавляться можливостями ведення тут свого бізнесу. Для цього вони вступають в місцеві партнерства або організовують незалежні структури. Найпопулярнішими формами партнерств є партнерства з обмеженою відповідальністю. Такі партнерства відмінно справляються зі своїми функціями: структуруванням інвестицій в приватній сфері; захистом активів; фінансовим плануванням; забезпеченням функціонування проектів в області нерухомості або закритого інвестиційного бізнесу.

Розглянемо три популярних види партнерств в Люксембурзі – SECA (SCA), SECS (SCS) і SCSp.

Все це партнерства з обмежено відповідальністю, з яких тільки SCSp не володіє правосуб’єктністю окремо від своїх партнерів, тобто не є юридичною особою. SCSp формується угодою між партнерами, що забезпечує більш гнучке структурування в порівнянні з SCS і іншими корпоративними організаціями Люксембургу.

Основною відмінністю між SECS і SECA є можливість вільно торгувати процентними акціями – в SECS вони не є такими, що вільно торгуються, на відміну від акцій SECA.

Всі три види партнерств можуть використовуватися на практиці для всіх видів бізнесу. Для їх створення потрібні мінімум два партнера, а саме один генеральний партнер та один партнер з обмеженою відповідальністю. Основна відмінність між партнерами полягає в їх зобов’язаннях: генеральні партнери несуть солідарну відповідальність за зобов’язаннями компанії; партнери же з обмеженою відповідальністю несуть відповідальність тільки на рівні своїх внесків.

Різниця між цими 2 типами партнерів має 2 основні переваги, що дозволяє: генеральним партнерам збільшувати капітал компанії, не послаблюючи своїх повноважень; обмеженим партнерам підтримувати компанію (фінансово), не стикаючись з необмеженим ризиком. Тому це особливо цікаво в сфері FinTech, для молодих підприємців з новаторськими ідеями, яким необхідно фінансування з боку інших сторін, а також для підприємців, які хочуть інвестувати в компанію, обмежуючи при цьому свою відповідальність. Вони також підходять для малих і середніх сімейних підприємств, оскільки надають можливість переходу до неповнолітнього спадкоємця.

Учасниками партнерств в Люксембурзі можуть бути як фізичні, так і юридичні особи, а їх резидентство не має значення. Що стосується статутного капіталу люксембурзьких партнерств, то вимоги до нього відсутні, так як він складається з сум внесків кожного з партнерів (крім SECA – тут мінімальний акціонерний капітал складає 30 000 євро, з яких не менше 1/4 повинно бути повністю підписані та оплачені в день реєстрації). Капітал партнерства розподіляється у вигляді часток або акцій, і учасники не мають права передавати свої частки третім особам, якщо на те не було відповідного рішення Загальних зборів.

При створенні партнерства складається партнерська угода, в якій обумовлюються випуск і компенсація партнерських часток, розподіл прибутку і збитків між партнерами, право голосу, передача партнерських часток і т. д.

Перевагою SCSp є те, що такий вид партнерства не оподатковуються податком на прибуток, муніципальним податком і податком на чисті активи на рівні партнерства в Люксембурзі (за загальним правилом). Доходи можуть бути рекласифіковано як комерційні, якщо мінімум 5% капіталу належить партнеру з необмеженою відповідальністю, який є юридичною особою.

І на закінчення: який би вид партнерства Ви не обрали, пам’ятайте, що воно повинно бути виключно добровільним. Критерієм вигідності в партнерстві є необхідність партнерів один в одному і фінансові показники бізнесу. Партнерство є вигідним, коли воно дозволяє досягти поставлених фінансових цілей.


Опубліковано

у

від

Теги:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *